Uwaga Konkurs!!!

Bake Off – Ale ciacho! – czyli przedszkolny konkurs cukierniczy

Drodzy Rodzice, kochane dzieci!!!

Obecna sytuacja uniemożliwia nam codzienne spotkania w naszym przedszkolu, ale nie ogranicza nam kontaktu z sobą. Wręcz przeciwnie. Chcemy aby Państwo zaprosili nas do swoich domów a dokładniej do najciekawszego miejsca każdego z nich – DO KUCHNI  :)

A co będziemy tam robić – PIEC, GOTOWAĆ, KUCHARZYĆ….

Nie ma udanej Wielkanocy bez pysznego ciasta!

…a więc ogłaszamy konkurs:

„Wielkanocne wypieki”

Przepis na udział w konkursie:
1. Składniki główne: chętni do pracy + szczypta optymizmu + super przepis + dobre ujęcie.
2. Zapraszamy chętnych domowników do pomocy w przygotowaniu wielkanocnego ciasta: mazurek, babeczki, serniczek, keks a może tort. Nie ma ograniczeń w wyborze wypieku. Ma być pysznie – osładzamy sobie czas.
3. Kroimy, siekamy, ucieramy, mielimy i… wkładamy do piekarnika, garnka, kuchenki.
4. Czekamy, czekamy, czekamy…..
5. Wyciągamy, chłodzimy….
6. Nie podjadamy !!!
7. Dekorujemy: lukrujemy, „pudrujemy”, okładamy masą marcepanową…
8. Robimy zdjęcie: Mistrz i pomocnicy wraz z dziełem cukierniczym.
9. Opisujemy swój wspaniały wypiek, dołączmy przepis (koniecznie). Dzielimy się z innymi łasuchami. :)
10. Zdjęcie, dane twórców i przepis wysyłamy na adres: konkursy.p31@gmail.com.
11. Na zdjęcia czekamy do 14.04.2020 (wtorek). Zamieszczone zostaną na stronie internetowej naszego przedszkola.
12. Cierpliwie czekamy na werdykt jury w skład, którego wchodzić będą nasze wspaniałe panie z kadry pedagogicznej.
13. Ogłoszenie wyników 17.04.2020 na stronie internetowej naszego przedszkola.
14. Rozdanie nagród – po powrocie do przedszkola.

Kochani !!!!
Zapewne tegoroczne Święta Wielkanocne będą nieco inne od tych, które znamy ale to nie znaczy, że gorsze.

Niech motywuje nas chęć podzielenia się z innymi radością, jaką niesie czas oczekiwania na święta a w efekcie wspólne, rodzinne świętowanie.

A więc, zaczynamy….