„Gumisiowa Lista Aktywności

Kochani!!!!
Witam po weekendzie. A dołączyli do nas>>>
GABRIELA
„Witamy kochane Panie oraz Gumisiowe dzieci z rodzinami 🙂
Pozdrawiamy aż z pewnej mazowieckiej wsi gdzie na trudny czas siedzenia w domu „ucieklismy” 😀 mamy ze sobą gry planszowe, klocki no i oczywiście lalki, ale
również mamy czas na pisanie literek i cyferek oraz różne zabawy zręcznościowe. Plus wsi jest taki że możemy wychodzić na podwórko, wczoraj byl wietrzny dzien idealny na puszczanie latawca. Tęsknimy za Gdynią i przedszkolem. Mamy nadzieję że szybko się zobaczymy.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich
Gabrysia wraz z rodziną 🙂

Pozdrawiamy i troszkę zazdrościmy 😉
…..i jeszcze raz gościmy :
MARCELA
„Dzień dobry :)
dzisiaj prace ogrodnicze-nasz bananowiec doczekał się dzieci :))
Pozdrawiamy!!!
Marcel z ekipą ogrodników :*”

…oraz Pannę
MAGDALENĘ :)
„Witamy:), podsyłam kolejne nasze prace i zabawy :) czekamy na dalsze pomoce ;)U nas małe przygotowania do świąt zaczęliśmy, mamy palemki:), mała zabawa we fryzjera z posianym owsem, jak i zabawa z nakrętkami z zajęć z Leo :) ściskamy :)

Wspaniale, że jesteście z Nami….