97. urodziny Gdyni

Przedszkolaki z grupy Gumisie tak zaprezentowały się podczas uroczystości z okazji Urodzin Gdyni w naszym przedszkolu. W związku z konkursem plastycznym organizowanym przez nasze przedszkole była to bardzo ciekawa, kolorowa i radosna uroczystość połączona z wizytą gości z innym przedszkoli i rozdaniem nagród. Jedna praca z naszej grupy również dołączyła do grona prac konkursowych, wykonała ją Zuzia, która otrzymała nagrodę i dyplom za udział w konkursie. Gratulujemy 🙂

Każda grupa przygotowała piosnkę, taniec, wiersz lub inną formę artystyczną do uczczenia tego dnia. Nasze Gumisie w pięknej oprawie scenicznej powiedziały wiersze o stworzeniach żyjących w Morzu Bałtyckim, które tak blisko naszej Gdyni się znajduje.

Gumisie wykonały wspólną pracę przedstawiającą nasza najbliższą okolicę z przedszkolem i wokół niego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.